Yeti zaprasza do Nestle - kolejna edycja warsztatów Yes4Yeti

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji programu edukacyjnego Yes4Yeti organizowanego ze współpracą z Cereal Partners Poland Toruń – Pacific sp. z o.o. Warsztaty odbędą się 22 maja 2023 r. stacjonarnie  w Toruniu  i 25 maja 2023 w fabryce firmy w Lubiczu, gdzie transport zapewnią organizatorzy.

Szkolenia zaplanowano między 8:30 a 15:30. Eksperci z Cereal Partners Poland, producenta płatków śniadaniowych Nestle, poprowadzą warsztaty, podczas których studenci będą mieli okazję poznać wewnętrzne działanie globalnej firmy. Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy związane z kontekstem biznesowym, finansami i IT, marketingiem i sprzedażą, łańcuchami dostaw, rekrutacją, ciągłym doskonaleniem oraz jakością.

Zapisy w formie elektronicznego zgłoszenia (imię nazwisko, rok i kierunek studiów) oraz wszelkie pytania prosimy kierować do Hanny Olkiewicz na adres mailowy: hannaol@umk.pl,  lub zadzwonić pod numer tel. 56 611 4894  Termin zgłoszeń mija 12 maja 2023 r.