AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Studencki sukces w VI edycji Programu Top Young 100

grupa osób stojących razem, trzymających w dłoniach wyróżnienia
Program Top Young 100, to coroczna inicjatywa skierowana do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką i łańcuchami dostaw z wielu ośrodków naukowych w Polsce. fot. Nadesłane

Kacper Kuczyński, Prezes Koła Naukowego Logistyki KNL „LOGITOR”, zainspirowany przez Opiekuna Naukowego Koła dr Iwonę Wasielewską-Marszałkowską, w kwietniu 2023 zakwalifikował się do VI edycji Programu Top Young 100 organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów.

Program Top Young 100, to coroczna inicjatywa skierowana do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką i łańcuchami dostaw z wielu ośrodków naukowych w Polsce. W ramach działań podejmowanych przez uczestników programu, studenci współpracują z przedsiębiorstwami, realizują zespołowo wyznaczone przez ich reprezentantów, konkretne wyzwania biznesowe związane z logistyką, a także uczestniczą w wielu szkoleniach, wizytach studyjnych, rozwijają tym samym wiedzę, kompetencje i zdobywają doświadczenie praktyczne.

Wspomniane aktywności i działania podejmowane przez Kacpra Kuczyńskiego w programie Top Young 100 zwieńczone zostały jego sukcesem - otrzymał on wyróżnienie specjalne jako uczestnik  VI edycji Top Young 100. Szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oto, jak Kacper Kuczyński wspomina udział w TY100:

Do udziału w programie zachęciła mnie Opiekuna Naukowego Koła dr Iwona Wasielewska-Marszałkowska. Na etapie rekrutacji przygotowałem krótką filmową prezentację swojej osoby, rozwiązywałem test oraz odbyłem spotkanie z organizatorami, prowadzone również w języku angielskim. TY100 umożliwił mi doskonalenie umiejętności w zakresie: budowania marki osobistej, relacji w biznesie oraz strategii podejmowania decyzji. Odbyłem również szkolenia z zarządzania produktem celnym, obsługi EXEL oraz transformacji cyfrowej w łańcuchu dostaw. Podczas całorocznej edycji w zespołach zadaniowych rozwiązywałem trzy wyzwania biznesowe, dwukrotnie pełniąc rolę lidera. Projekty dla firm: CAT LC Polska, PepsiCo i TSLOGISTIC dotyczyły systemu motywacyjnego pracowników, optymalizacji łańcucha dostaw, programu do wyszukiwania leadów sprzedażowych. Podczas wizyt studyjnych korzystałem z wiedzy i doświadczeń pracowników przedsiębiorstw. Na każdym etapie projektu mogłem liczyć na wsparcie mojej mentorki. Zwieńczeniem moich starań jest wyróżnienie i statuetka wymowna w swojej symbolice. Wskazuje jedyny słuszny kierunek - Zawsze piąć się w górę we współpracy z innymi. Dzięki tej inicjatywie doświadczyłem ogromnego postępu na drodze rozwoju osobistego. Zachęcam wszystkich studentów: walczcie o miejsce w programie, naprawdę warto.

 

pozostałe wiadomości