AACSB accredited AACSB member
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ogłoszenia i bieżące oferty praktyk

Praktyki w Toruńskim Centrum Świadczeń Rodzinie

Oferta praktyk w TCŚR (428 KB)

Praktyki / Staż w Firmie TZG Zapolex Sp. z o.o.

Firma TZG Zapolex Sp. z o.o. poszukuje stażysty / praktykanta – Toruń.

Na stanowisko administracyjno-biurowe z naciskiem na ochronę środowiska.

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

Zbieranie i raportowanie danych.
Prowadzenie i analiza statystyk z zakresu ochrony środowiska.
Pomoc w sporządzaniu raportów środowiskowych.

Oczekiwania:

student II/III roku.
samodzielność, odpowiedzialność oraz komunikatywność.
dobra znajomość pakietu MS Office.
mile widziana znajomość ISO 14001.

Praktyki na WNEiZ

Możliwość odbycia ciekawych praktyk przy tworzeniu nowego serwisu www naszego Wydziału. Zadaniem praktykanta będzie pomoc przy przeniesieniu zawartości obecnego serwisu na nową platformę. Mile widziana znajomość WordPress.

Elastyczne godziny pracy – dostosowane do indywidualnych możliwości praktykanta.

Podczas praktyk nauczysz się, jak tworzyć nowoczesne serwisy www oparte na CMS.

Kontakt: witold.orzeszko@umk.pl

Praktyki w Biurze Karier UMK

Biuro Karier UMK zaprasza na praktyki studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.
Spędzisz z nami 160 godzin. Grafik ustalamy indywidualnie dostosowując go do twoich zajęć. Rozpoczęcie praktyk: październik. Podczas praktyk zdobędziesz doświadczenie w pracy asystenckiej, pogłębisz informacje na temat rynku pracy, HR i rekrutacji, rozwiniesz kompetencje miękkie np. organizacja pracy, komunikacja. Wyślij CV na adres Izabela.Rutkowska@umk.pl