AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ogłoszenia dla uczestników projektu “Podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej UMK”

04.06.2018

Przedłużenie naboru

W nawiązaniu do wiadomości z 21.05.2018 r. uprzejmie informujemy, że do 12 czerwca 2018 r. wydłużyliśmy przyjmowanie dokumentów na kursy wakacyjne.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z harmonogramami poszczególnych grup i kursów, które są dostępne tutaj.

 


21.05.2018

Kolejna tura naboru

Szanowni Państwo,

    serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach realizowanych w ramach projektu “Podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej UMK” (KADRA) w ramach kursów dokształcających dotyczących:
– innowacyjnych umiejętności dydaktycznych,
– zarządzania informacją.

    Bieżący nabór dotyczy zajęć w trybie intensywnym, które będą odbywać się na przełomie czerwca i lipca oraz we wrześniu. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z harmonogramami poszczególnych grup i kursów, które są dostępne tutaj.

    Dokumenty w bieżącej turze rekrutacji będziemy przyjmować do 5 czerwca 2018 r. Wypełnione formularze (dostępne na stronie) prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą wewnętrzną do biura projektu zlokalizowanego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Gagarina 13a, p. 34. W godzinach kiedy biuro jest nieczynne, dokumenty można zostawiać w portierni Wydziału w teczce projektu “KADRA”.

Osoby, które już składały dokumenty w poprzedniej turze, nie muszą ich składać ponownie.

    W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy: b_jozwik@umk.pl, robkara@umk.pl

    Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie projektu  oraz w materiale filmowym.

Do zobaczenia na zajęciach,

Robert Karaszewski – Koordynator projektu

 

 


27.03.2018

Rozpoczęcie zajęć z modułu III

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 27 marca 2018 r. pierwsze grupy rozpoczną zajęcia w ramach kursu dokształcającego “Działania w zakresie kompetencji dotyczących zarządzania informacją“.

Kolejne grupy rozpoczną zajęcia wkrótce.

 


14.03.2018

Rozpoczęcie zajęć z modułu IV

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 20 marca 2018 r. pierwsza grupa rozpocznie zajęcia w ramach kursu dokształcającego “Działania w zakresie kompetencji dotyczących zarządzania informacją“.

Kolejne grupy rozpoczną zajęcia wkrótce.

 


02.03.2018

Rozpoczęcie zajęć z modułu II

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 2 marca 2018 r. pierwsze grupy rozpoczęły zajęcia w ramach kursu dokształcającego “Działania w zakresie kompetencji dotyczących innowacyjnych umiejętności dydaktycznych“.

Jeszcze w marcu rozpoczną się zajęcia w ramach pozostałych kursów.

 


16.02.2018

Materiały z seminarium informacyjnego

Poniżej znajdziecie Państwo materiały z seminarium informacyjnym projektu “KADRY” (Podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej UMK), które odbyło się 7 lutego 2018 r. o godz. 13:00 w sali III Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13a.

Informacje na temat projektu

Prezentacja SPNJO (321 KB)

Prezentacja WMiI (309 KB)

Prezentacja IINiB (1,09 MB)

Informacje na temat projektu (254 KB)

Nagranie ze spotkania

 


07.02.2018

Kolejna tura naboru

Szanowni Państwo,

do dnia 23 lutego 2018 r. trwa II tura zapisów do bardzo wartościowego projektu KADRY, który jest skierowany do nauczycieli akademickich naszej Uczelni.

Osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy w obszarze innowacyjnych metod nauczania prosimy o wypełnienie dokumentów dostępnych na https://econ.umk.pl/kandydat/kadry/rekrutacja i dostarczenie ich (osobiście lub pocztą wewnętrzną) do biura projektu zlokalizowanego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Gagarina 13a, p. 34. W godzinach kiedy biuro jest nieczynne dokumenty można zostawiać w portierni Wydziału w teczce projektu “KADRA”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy: b_jozwik@umk.pl, robkara@umk.pl.

Do zobaczenia na zajęciach,

Robert Karaszewski


02.02.2018

Zaproszenie na seminarium informacyjne

Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu zarządzającego oraz naszej znakomitej kadry dydaktycznej serdecznie zapraszam do uczestnictwa w seminarium informacyjnym projektu “KADRY” (Podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej UMK), które odbędzie się 7 lutego o godz. 13:00 w sali III Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13a.

Celem realizowanego projektu jest wzmocnienie naszych kompetencji dydaktycznych, które zgodnie z założeniami będziemy wykorzystywać, realizując ofertę edukacyjną skierowaną zarówno do polsko-, jak i angielskojęzycznych studentów.

Podczas spotkania zaprezentujemy opracowaną ofertę dydaktyczną oraz przedstawimy postępy w realizacji projektu. Ulotka informacyjna (251 KB)

Jeżeli znajdziecie Państwo czas na spotkanie, prosiłbym o dokonanie rejestracji za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Licząc na osobiste spotkanie serdecznie pozdrawiam

Robert Karaszewski
Koordynator projektu


22.01.2018

Rozpoczęcie zajęć z modułu I

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 22 stycznia 2018 r. pierwsze grupy rozpoczęły zajęcia w ramach kursu dokształcającego “Akademicki język angielski – podnoszenie kompetencji w zakresie prowadzenia dydaktyki w języku obcym”.

Zajęcia w ramach pozostałych kursów rozpoczną się w lutym i marcu.


11.12.2017

Test językowy

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach językowych prosimy o wypełnienie testu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Zaliczenie testu jest warunkiem obligatoryjnym dla wszystkich chętnych do udziału w szkoleniach z języka angielskiego. Test przygotowany został przez pracowników Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Test znaleźć można pod adresem:

https://moodle.umk.pl/SPNJO/course/index.php?categoryid=120

W przypadku problemów technicznych z platformą MOODLE prosimy o kontakt z administracją platformy moodle@umk.pl. Pytania dotyczące samego testu można kierować do pani Anny Hućko anna.hucko@umk.pl


06.11.2017

Zakończenie pierwszej tury naboru

Zakończona została pierwsza tura naboru do Projektu Podnoszenia Kompetencji Kadry Dydaktycznej UMK. Wydziały biorące udział w projekcie wskazały osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach podnoszących kompetencje w opisanych obszarach. Kolejnym etapem prowadzonej rekrutacji będzie przeprowadzenie bilansu kompetencji uczestników projektu oraz testów językowych dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach językowych.