Z licencją Symfonii

logo oprogramowania

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, przy współpracy z firmą PATCOM, przystąpił do kolejnej edycji programu „Symfonia dla Edukacji”, prowadzonego przez firmę Symfonia.

Symfonia jest jedną z wiodących firm w zakresie technologii i oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Kreuje systemy informatyczne zarządzania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych korporacji z segmentu enterprise. Kompetencje nabyte dzięki wykorzystaniu oprogramowania Symfonia z pewnością były i będą ważną przewagą konkurencyjną studentów WNEiZ UMK na rynku pracy. Dzięki partycypacji w programie mamy możliwość kształcenia studentów z wykorzystaniem najnowszych wersji systemów informatycznych Symfonia, takich jak Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia ERP Kadry i Płace, Symfonia Mobilny Handel, Symfonia R2 Płatnik.