XI Dzień Technologii Mobilnych już 7 grudnia - jedyne takie wydarzenie w regionie

Obrazek dekoracyjny: narysowany robot z telewizorem zamiast głowy, machający do oglądającego.
Dzień Technologii Mobilnych to wydarzenie odbywające się corocznie w murach WNEiZ.

Koło Naukowe Forum e-Biznesu serdecznie zaprasza na XI Dzień Technologii Mobilnych. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia br. w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Tegoroczna edycja wydarzenia to to kolejna odsłona konferencji, której celem jest upowszechnienie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań w systemach płatności na rynku usług płatniczych i m-commerce. W trakcie wydarzenia poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące technologie mobilnych w finansach i bankowości, nowoczesnego banku wobec potrzeb klientów czy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistość w gospodarce i edukacji.

Szczegóły wydarzenia:

• Data: 07.12.2023
  • Godzina: 11:00
  • Miejsce: sala IV Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (ul. Gagarina 13a)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Patronami wydarzenia są: VeloBank, Krajowa Izba Rozliczeniowa, Bank Nicolaus, Vobacom, PayPo, Fonte oraz BemixMedia.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: kliknij, by przejść do wydarzenia.