Kolejna edycja programu Executive Master of Business Administration zakończona

Uczestnicy programu EMBA w trakcie pamiątkowego  tradycyjnego zdjęcia z podrzucaniem biretów.
W trakcie wydarzenia nie mogło zabraknąć wykonania tradycyjnego zdjęcia z podrzucaniem biretów. fot. Andrzej Romański

20 uczestników odebrało świadectwa ukończenia XVII edycji programu Executive Master of Business Amidnistration (EMBA). Oficjalna uroczystość wręczenia świadectw odbyła się 1 września br. w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

W wydarzeniu udział wzięli absolwenci programu i ich bliscy oraz przedstawiciele wykładowców, zaś świadectwa wręczyły dr Aranka Ignasiak-Szulc, Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą i Rozwoju oraz dr Kamila Skrzypczyńska, kierowniczka programu.

Podczas zajęć czterech semestrów zajęć uczestnicy poznali teoretyczne i praktyczne aspekty zarządzania, techniki podejmowania decyzji, negocjacji oraz aspekty związane z przywództwem. Umiejętności i kompetencje uzyskane w trakcie studiów umożliwią absolwentom wykorzystywanie różnorodnych instrumentów zarządzania w sposób elastyczny. Szczególnym elementem wyróżniającym program są zajęcia z zakresu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniające przygotowanie projektu społecznego.

Celem studiów Executive Master of Business Administration jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania, ekonomii i finansów. Studia zakładają uzyskanie efektu synergii w wyniku połączenia wiedzy praktyków biznesu, naukowców oraz doświadczeń uczestników programu, stanowiąc bezsprzecznie najbardziej efektywny instrument podnoszenia kwalifikacji kadr kierowniczych. Studia są prowadzone przede wszystkim w formie ćwiczeń, warsztatów praktycznych, w trakcie których będą wykorzystane studia przypadków.

Program EMBA oferowany przez nasz Wydział jest akredytowany przez międzynarodową organizację AMBA, co plasuje nas w gronie około 2% najlepszych szkół biznesu świata. Cały czas trwa nabór do kolejnej edycji programu, której rozpoczęcie planowane jest na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024.

Więcej informacji o programie Executive Master of Business Administration, w tym m.in. zasady rekrutacji, opłaty i plan studiów

6 i 7 września br. odbędą się z kolei Dni Otwarte Programu EMBA – także w formule online – więcej informacji o wydarzeniach

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.