AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Menedżer zarządzania sprzedażą

Dlaczego warto wybrać specjalność “menedżer zarządzania sprzedażą”?

Będąc dzieckiem organizowałeś wyprzedaże garażowe? Jako nastolatek sprzedawałeś gry komputerowe na najpopularniejszych portalach aukcyjnych? Teraz – gdy coś kupujesz – lubisz się targować? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „TAK”, moduł menedżer zarządzania sprzedażą jest właśnie dla Ciebie!

Wybierając specjalność menedżer zarządzania sprzedażą poszerzysz (lub usystematyzujesz) swoją wiedzę na temat sprzedaży – dowiesz się, jak oddziaływać na otoczenie organizacji, w której pracujesz, by ludzie chętniej korzystali z jej usług.Poznasz tajniki, które rządzą dzisiejszym rynkiem, zapoznasz się z trendami na nim panującymi. W trakcie studiów rozwiniesz tzw. kompetencje miękkie – dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, który potrzebuje tego typu specjalistów.

Specjalność menedżer zarządzania sprzedażą przeznaczona jest dla osób odważnych, kreatywnych, lubiących pracować pod presją czasu, podejmować wyzwania i zainteresowanych najnowszymi trendami pojawiającymi się na rynku.

 

Co po studiach na tej specjalności?

Absolwenci specjalności menedżer zarządzania sprzedażą znajdą zatrudnienie głównie jako:

  • specjaliści i menedżerowie w przedsiębiorstwach prywatnych i państwowych,
  • pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej,
  • menedżerowie w instytucjach pozarządowych, fundacjach, stowarzyszeniach,
  • specjaliści ds. marketingu, zarządzania sprzedażą, zarządzania projektami w bankach, firmach ubezpieczeniowych czy firmach świadczących usługi finansowe,
  • trenerzy biznesu z zakresu sprzedaży.

Najlepsi studenci mają możliwość zaliczenia praktyk, w ramach działalności w Wydziałowym Centrum Promocji i Komunikacji, zajmującym się działaniami wizerunkowymi naszego Wydziału.

Zobacz także:

Prezentacja specjalności

[Zarejestruj się]