AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Menedżer PR

Dlaczego warto wybrać specjalność Menedżer PR?

Jesteś kreatywny? Lubisz oglądać reklamy? Podobają Ci się niestandardowe kreacje reklamowe? Media społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała „TAK”, wybierz specjalność Menedżer PR! Sztampowe, prawda? Jeśli czujesz, że zmieniłbyś coś w powyższym tekście (lub na całej stronie), specjalność menedżer PR jest właśnie dla Ciebie!

Kształtowanie wizerunku i dbanie o właściwą komunikację z grupami docelowymi to jedno z najczęstszych wyzwań, które stoi przed współczesnymi firmami, przedsiębiorstwami i instytucjami. Profesjonalnymi działaniami Public Relations nie zajmują się jedynie wyspecjalizowane agencje czy firmy marketingowe – sztaby PR-owców zatrudniani są obecnie w przedsiębiorstwach, bankach, uczelniach, instytucjach kultury czy pozostałych organizacjach, które rozumieją potrzebę budowania relacji z otoczeniem. Popularność PR sprawia, że Absolwenci tego typu studiów mają spore perspektywy zawodowe.

Specjalność menedżer PR przeznaczona jest dla osób odważnych, kreatywnych, lubiących pracować pod presją czasu, a przy tym lubiących podejmować wyzwania i zainteresowanych najnowszymi trendami pojawiającymi się na rynku.

Co po studiach?

Absolwenci modułu menedżer PR znajdą zatrudnienie głównie jako:

  • Specjaliści/menedżerowie ds. PR,
  • Specjaliści/menedżerowie ds. marketingu,
  • Specjaliści/menedżerowie ds. komunikacji,
  • Social Media Managerowie,
  • Trenerzy z zakresu komunikacji.

Najlepsi studenci mają możliwość zaliczenia praktyk, w ramach działalności w Wydziałowym Centrum Promocji i Komunikacji, zajmującym się działaniami wizerunkowymi naszego Wydziału.

Zobacz także:

Prezentacja specjalności

[Zarejestruj się]