AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Kobieta w biznesie 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję “Kobieta w biznesie”, organizowaną przez Katedrę Zachowań Organizacyjnych i Marketingu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu przy współpracy z Provident Polska S.A. Wydarzenie, które odbędzie się 22 października 2019 roku, między 10:00 a 14:00 to idealna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zdobycia nowych kontaktów. 

Program wydarzenia:

Wystąpienia ekspertów będą w języku angielskim, jednak organizatorzy zapewniają symultaniczne tłumaczenie. Wśród zaproszonych gości znalazły się:

Bronwyn Syiek

Agnieszka Kłos

Marta Zucker

Bronwyn Syiek ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu szybko rozwijającymi się firmami z Doliny Krzemowej. Bronwyn była także członkiem komitetu zarządzającego De La Rue, głównego europejskiego dostawcy produktów i usług bezpieczeństwa online i offline, a wcześniej była konsultantem w McKinsey & Company, Inc. Pracowała m.in. jako bankier i konsultantka skoncentrowana na strategii i zmianach w dużych organizacjach. Interesuje się marketingiem i szeroko pojętymi nowymi technologiami. Promuje właściwą równowagę między doradztwem a nadzorem. Obecnie zajmuje stanowisko Independent non-executive director w International Personal Finance. Agnieszka Kłos ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze finansowym. Pracę w Provident Polska rozpoczęła w 2007 roku. W 2016 roku została członkiem zarządu Provident Polska na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Obsługi Klienta. Wcześniej Agnieszka była dyrektorem ds. Rozwoju biznesu, a także szefem działu finansów. Od stycznia 2018 roku Agnieszka jest pierwszą kobietą i pierwszym polskim Prezesem Zarządu Provident Polska. Agnieszka Kłos jest również członkiem Rady Pracodawców RP i przewodniczy platformie dedykowanej obszarowi kobiet w biznesie prowadzonej przez Pracodawców RP Jednym z pierwszych osiągnięć Marty Zucker było zbudowanie od podstaw rumuńskiego oddziału międzynarodowej korporacji w Bukareszcie. Później założyła odnoszącą sukcesy firmę produkcji telewizyjnej i filmowej w Warszawie. Od 2014 roku współpracuje ze społecznościami startupowymi w Dolinie Krzemowej i Polsce. Jest autorką dwóch książek o odnoszących sukcesy Polkach w Dolinie Krzemowej („Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów” oraz „Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej”  i opublikowanych w USA jako „Global Women in the Start-up World: Conversations in Silicon Valley”).

 

Do zobaczenia!

 

Galeria zdjęć: