AACSB accredited AMBA accredited
ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem

Dlaczego warto wybrać specjalność?

Zagadnienia omawiane w ramach specjalności pozwolą studentom na zdobycie wielowymiarowej wiedzy o prowadzeniu i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Studenci poznają podstawowe sposoby analizy i zarządzania kluczowymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstw, takimi jak: zarządzanie finansami, marketingiem, projektami czy innowacjami, jak i narzędzia skutecznej współpracy z klientami. Program specjalności kładzie nacisk na praktyczną wiedzę oraz na dostosowanie przekazywanych informacji do warunków rynkowych w ramach zajęć z nowych trendów w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia przypadków.

Dla kogo? Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem to specjalność dla osób lubiących nowe wyzwania, przedsiębiorczych, chcących mieć wpływ na kształtowanie rzeczywistości biznesowej, nie bojących się ryzyka w podejmowaniu decyzji gospodarczych, żądnych sukcesów zawodowych i finansowych.

Co Cię czeka? Poznasz specyfikę funkcjonowania małego, średniego i dużego przedsiębiorstwa oraz uzyskasz wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu gospodarczego. Dowiesz się, jak założyć własne przedsiębiorstwo i jakie są uwarunkowania prawne jego działalności. Nauczysz się, jak w nowoczesny i innowacyjny sposób nim zarządzać, jak pozyskać dofinansowanie na jego rozwój i jak zdobywać przewagi konkurencyjne na rynku wewnętrznym i międzynarodowym.

Co po studiach na tej specjalności?

Studenci przygotowani do pełnienia funkcji liderów projektów, przedstawicieli firm zagranicznych, jak i specjalistów średniego szczebla w przedsiębiorstwach i administracji. Dodatkowo wiedza, jaką posiądą studenci może zostać z sukcesem wykorzystywana w prowadzeniu i rozwijaniu własnego przedsiębiorstwa lub przedsiębiorstwa rodzinnego.

Zobacz także:

Prezentacja specjalności 

Zarejestruj się