AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Trzeci moduł do wyboru

Dlaczego warto studiować ten moduł?

Wybierając Trzeci moduł do wyboru, uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu wykorzystania narzędzi informatycznych do analizy danych biznesowych. Dowiesz się jak skutecznie zarządzać projektami IT i zapoznasz się w sposób praktyczny z nowoczesnymi systemami informatycznymi, wspomagającymi funkcjonowanie organizacji. Systemy te spotkasz w pracy zawodowej: jako osoba decydująca o wyborze narzędzi informatycznych do firm (konsulting i doradztwo), jako członek zespołu wspomagającego ich wdrożenie, czy też jako użytkownik aplikacji. Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać certyfikat potwierdzający zdobyte przez siebie umiejętności.

Co po studiach?

Tak uzyskaną wiedzę z zakresu IT, którą połączysz z kursem fachowego języka niemieckiego (180 godzin) oraz rozszerzonym kursem biznesowego języka angielskiego (60 godzin), wykorzystasz z powodzeniem w pracy w międzynarodowej korporacji, firmie zagranicznej, administracji publicznej, a także w każdym przedsiębiorstwie czy organizacji posiadającej kontakty z zagranicą.

Twoim dodatkowym atutem na rynku pracy będzie znajomość zasad efektywnej komunikacji interpersonalnej i savoir-vivre’u, ułatwiających funkcjonowanie we współczesnym świecie biznesu oraz różnic międzykulturowych powodujących trudności w negocjacjach i uzyskaniu konsensusu podczas prowadzonych rozmów.

Zobacz więcej

Prezentacja modułu

Plan studiów

[Zarejestruj się]