AACSB accredited AMBA accredited
ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ogłoszenia

Uroczystość Ukończenia Studiów odbędzie się w dniu 13 stycznia 2024 r. o godz. 13.00 w Auli UMK w Toruniu, przy ul. Gagarina 11.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uprzejmie zaprasza na Uroczystość Ukończenia Studiów, która odbędzie się w dniu

13 stycznia 2024 r. o godz. 13.00w Auli UMK w Toruniu, przy ul. Gagarina 11.

           

Prosimy o przybycie o godz. 12.45 i zajęcie:

 

wyznaczonych miejsc (podane w zaproszeniu wysłanym na adres domowy)

 

            Dyplomy i ich suplementy można odbierać w dziekanacie, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 oraz w sobotę 13stycznia 2024 r. w godz. 9.00-11.00.

W czasie uroczystości fotograf z Działu Promocji UMK będzie wykonywał zdjęcia. Jeżeli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na zrobienie zdjęcia, proszony jest o zasygnalizowanie tego faktu fotografowi.

 

Na zakończenie uroczystości będzie zrobione pamiątkowe wspólne zdjęcie Absolwentów z dziekanami, opiekunami seminarium oraz wykładowcami.

 

Zdjęcia będą dostępne na portalu https://www.facebook.com/ProgramAbsolwentUMK?fref=ts

Zachęcamy również do rejestracji:

- w Programie Absolwent UMK: https://absolwent.umk.pl/.

- w Biurze Karier: www.biurokarier.umk.pl/rejestracja-w-biurze-karier-umk, dzięki której zyskają Państwo dostęp do bazy ofert pracy –www.biurokarier.edu.pl oraz będą Państwo mogli skorzystać z konsultacji doradczych m.in. z zakresu: dokumentów aplikacyjnych, przygotowania do rozmowy o pracę, określenia ścieżki kariery i rozwoju,wyboru nowych kierunków studiów czy przekwalifikowania. Jednocześnie w Biurze Karier, możecie Państwo skorzystać z bezpłatnych szkoleń.

 

Miejsca w rzędach od XIX do XX w sektorze głównym oraz w rzędach od XVIII do XXIII w sektorze bocznym przeznaczone są dla gości i osób towarzyszących. Ze względu na obowiązujące przepisy konieczne jest potwierdzenie przybycia i zgłoszenie osób towarzyszących za pomocą formularza: https://forms.office.com/e/VtT6vK5bNN

 

 

 

                                                                                                                  /- / dr Ryszard Lorenczewski

                                                                                                                     Prodziekan ds. Studentów

 

Na czas trwania imprezy będą Państwo mieli możliwość odpłatnego wypożyczenia togi oraz kepi w wypożyczalni, która zostanie uruchomiona w Auli UMK przed rozpoczęciem uroczystości. Płatność tylko gotówką.

W związku z tym, osoby zainteresowane powinny przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej tj. o godz. 11.45.

 

Plan Auli UMK, ul Gagarina 11, jest dostępny pod adresem:

https://aula.umk.pl/pages/Plan_widowni/