AACSB accredited AMBA accredited
ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Już w styczniu 2024 r. rozpocznie się XII edycja Konkursu FINSIM Liga Akademicka.

Rekrutacja zespołów do 15 grudnia br. Liczba miejsc ograniczona.

 

FINSIM – Liga Akademicka dla studentów - to unikalny bezpłatny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości w formie konkursu międzyuczelnianego przy wykorzystaniu nowoczesnej symulacji zarządzania bankiem. Studenci mają szansę zdobycia wiedzy praktycznej, certyfikatów i bardzo ciekawych nagród.

 

Konkurs FINSIM – Liga Akademicka to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów pasjonujących się ekonomią, finansami i zarządzaniem, w warunkach rywalizacji konkursowej. FINSIM łączy ponad 20-letnie doświadczenia z wykorzystaniem symulacji opracowanej na Uniwersytecie Stanford, a także nowej symulacji opracowanej z partnerami zagranicznymi ITCB Hungary, która odpowiada najnowszym wymaganiom regulacyjnym w Europie. WIB jest jedynym w Polsce licencjonowanym użytkownikiem symulacji.

 

Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą.

 

Zasady gry:

Do Konkursu zapraszamy 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od II roku studiów wzwyż, z kierunków o profilu bankowo-finansowym, ekonomicznym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok ostatni akademicki to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen na osobę) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich.

 

Najważniejsze informacje dot. tegorocznej edycji Ligi:

 

Nagrody finansowe dla 3 najlepszych zespołów:

I MIEJSCE – 5000 zł/Zespół

II MIEJSCE – 3000 zł/Zespół

III MIEJSCE – 2000 zł/Zespół

 

Więcej informacji znajduje się też na stronie projektu www.liga.finsim.pl (formularz zgłoszenia, wzór zaświadczenia, regulamin, harmonogram Konkursu).

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FinsimLigaAkademicka/

W załączeniu informacja o Lidze Akademickiej FINSIM.

 

Zapraszam do kontaktu z Menedżerem Konkursu:

Magdalena Skwarska, tel. 723 723 750, e-mail: mskwarska@wib.org.pl