AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600
zdjęcie nagłówkowe

Targi pracy Business Day 2020

Uwaga! W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi rosnącej liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, organizatorzy Targów Pracy Business Day 2020 wraz z władzami Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podjęli decyzję o przesunięciu w/w wydarzenia na 3 czerwca 2020, o ile sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zostanie opanowana. Jeżeli sytuacja się nie unormuje, wydarzenie odbędzie się 18 listopada 2020 roku.

25 marca 2020 roku. Zapamiętaj tę datę, bo właśnie wtedy możesz skierować ścieżki swojej kariery zawodowej na inne tory! Przyjdź na targi pracy “Business Day 2020” i przekonaj się, że to Ty zarządzasz swoją przyszłością. Zapraszamy na najbardziej efektywne targi pracy tej wiosny!

Idea

Business Day to targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK we współpracy z Biurem Karier dla studentów, absolwentów i wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem własnej ścieżki zawodowej.

Zapisz tę datę w kalendarzu!

Wydarzenie odbędzie się już 25 marca 2020 roku między 9:30 a 15:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – jednym z największych wydziałów UMK. W trakcie targów swoją ofertę pracy, praktyk i staży zaprezentuje kilkunastu wystawców – zarówno lokalnych firm, jak i międzynarodowych korporacji, którzy (być może) poszukują właśnie Ciebie! Tego dnia nie może zabraknąć Cię razem z nami! Swój udział w wydarzeniu zadeklarowały na chwilę obecną następujące firmy:

 

Nie jesteś pewny swojej ścieżki zawodowej?

Nie martw się! W trakcie targów możesz spotkać się z pracownikami Biura Karier UMK, którzy przeanalizują Twoje CV. Masz pomysł na własny biznes? Będziesz mógł skorzystać z porady przedstawicieli Centrum Wsparcia Biznesu! A może już gdzieś pracujesz, ale nie jesteś pewny, czy dobrze czujesz się w miejscu pracy? Obecny na Targach psycholog pomoże rozwiać Ci Twoje wątpliwości.

Chcesz zaprezentować swoją ofertę?

Cieszymy się, że stawiasz na ludzi młodych i ambitnych! Jeśli chcesz zostać wystawcą i zaprezentować swoją ofertę dla naszych studentów, sprawdź, jakie opcje przygotowaliśmy dla Ciebie w Strefie Wystawców.

Do zobaczenia 25.03.2020 na WNEiZ UMK!

Patroni medialni: