Rekrutacja 2018 - II nabór na studia II stopnia

Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu został uruchomiony II nabór na studia stacjonarne II stopnia. Sprawdź ofertę naszego Wydziału.

Wśród kierunków objętych II naborem na studia II stopnia znalazły się następujące propozycje z oferty Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania:

• Ekonomia (s2)
  • Ekonomia (s2) - studia w języku angielskim
  • Finanse i rachunkowość (s2)
  • Zarządzanie (s2)
  • Zarządzanie (s2) - studia w języku angielskim

Internetowa rejestracja kandydatów na ww. kierunki objęte II naborem potrwa do 20 września do godz. 23:59.  Do tego dnia kandydaci powinni także dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł/kierunek.

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia, zarówno objęte II naborem, jak i te, na których nabór został przedłużony, pojawią się na indywidualnych kontach kandydatów 25 września 2018 r. (o godz. 14:00). Następnie osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dopełnić niezbędnego rekrutacyjnego obowiązku i w terminie od środy 26 września (w godz. 9:00-15:00) do soboty 29 września (w godz. 9:00-14:00) złożyć komplet dokumentów.

Kontakt z Uczelnianą Komisją Rekrutacyjną

Godziny pracy Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

Skrót (s2) oznacza studia II stopnia

Szczegółowe informacje o II naborze na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2018/2019 są dostępne TUTAJ.