Treść interaktywna

  • PRESTIŻOWA UCZELNIA Z TRADYCJAMI

Treść strony

KATEDRA EKONOMETRII I STATYSTYKI: Pracownicy

 

prof. dr hab. Jerzy W. Wiśniewski - Kierownik Katedry
p. 119, tel.: 56 611 4602
e-mail: Jerzy.Wisniewski@umk.pl

 

prof. dr hab. Tadeusz Kufel
p. 103, tel.: 56 611 4715
e-mail: tadeusz.kufel@umk.pl
strona www: tadeusz.kufel.wneiz.umk.pl
 

prof. dr hab. Magdalena Osińska
p. 105, tel.: 56 611 4897
e-mail: emo@umk.pl
strona www: www.umk.pl/~emo

 

prof. dr hab. Józef Stawicki
p. 122, tel.: 56 611 4607
e-mail: stawicki@umk.pl
strona www: www.econ.umk.pl/~stawicki/

 

dr hab. Piotr Fiszeder, prof. UMK
p. 133, tel.: 56 611 4902
e-mail: Piotr.Fiszeder@umk.pl
strona www: www.umk.pl/~piter

 

dr hab. Mariola Piłatowska, prof. UMK
p. 106, tel.: 56 611 4719
e-mail: mariola.pilatowska@umk.pl

 

dr hab. Elżbieta Szulc, prof. UMK
p. 111, tel.: 56 611 4770
e-mail: eszulc@umk.pl

 

dr hab. Ewa Wędrowska
p. 112, tel.: 56 611 4717
e-mail: ewaw@umk.pl

 

dr Sylwester Bejger
p. 104, tel.: 56 611 4611
e-mail: sylw@umk.pl
 

dr Ewa Dziawgo
p. 125, tel.: 56 611 4601
e-mail: dziawew@umk.pl
 

dr Marcin Fałdziński
p. 114, tel.: 56 611 4718
e-mail: marf@umk.pl
strona www: www.marf.com.pl

 

dr Dorota Górecka
p. 115, tel.: 56 611-4606
e-mail: dgorecka@umk.pl
 

dr Joanna Górka
p. 112, tel.: 56 611 4717
e-mail: joanna.gorka@umk.pl
strona www: joanna.gorka.wneiz.umk.pl
 

dr Barbara Jaskólska
p. 112, tel.: 56 611 4637
e-mail: bj@umk.pl
 

dr Jacek Kwiatkowski
p. 133, tel.: 56 611 4902
e-mail: jkwiat@umk.pl
strona www: www.uni.torun.pl/~jkwiat
 

dr Joanna Muszyńska
p. 119a, tel.: 56 611 4784
e-mail: Joanna.Muszynska@umk.pl
 

dr Iwona Müller-Frączek
p. 114, tel.: 56 611 4718
e-mail: muller@econ.uni.torun.pl
 

dr Andrzej Neubauer
p. 116, tel.: 56 611 4610
e-mail: aneub@umk.pl
 

dr Witold Orzeszko
p. 125, tel.: 56 611 4601
e-mail: witold.orzeszko@umk.pl
strona www: witold.orzeszko.wneiz.umk.pl
 

dr Michał Pietrzak
p. 115, tel.: 56 611 4606
e-mail: michal.pietrzak@umk.pl
 

dr Ewa Zdunek
p. 119a, tel.: 56 611 4784
e-mail: ezdunek@umk.pl
 

mgr Jolanta Śniegocka
p. 117, tel.: 56 611 4610
e-mail: jsnieg@umk.pl

Stopka adresowa

© WNEiZ UMK 1995-2014

ekonomia, zarządzanie i marketing, finanse i rachunkowość, rachunkowość, finanse, marketing, zarządzanie, marketing i zarządzanie, wneiz, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, studia ekonomiczne, mba, emba, rekrutacja, studia podyplomowe, wneiz umk, wneiz toruń

projekt: chillimedia